سامانه آی درس

   سامانه آی درس

     مسیر جاری :    >>    محتوای آموزشی    >>    آموزش عالی    >>    گروه فنی و مهندسی    >>    مهندسی کامپیوتر    >>   

کدمحصول : 697     کد مدرس : 1940

فهرست کتاب و نمونه فصل آموزش ایلاستریتوراین فایل حاوی فهرست کتاب و چند فصل نمونه از کتاب آموزش ایلاستریتور تالیف محمد اسماعیلی هدی از انتشارات پندارپارس است.

 این کتاب آموزشی به‌صورت کاربردی و گام به گام برای علاقمندان به گرافیـک رایانه‌ای تدوین گردیده است. برنامه Illustrator جایگزین مناسب و قدرتمندی برای نرم‌افزارهای FreeHand و CorelDraw محسوب می‌شود و نیاز كاربرانی را که به نوعی با تصویر سر و کار دارند، پوشش می‌دهد. امروزه برنامه ایلاستریتور مشتریان خاص خود پیدا کرده و به سرعت در حال گسترش است؛ به طوری که حتی گرافیست‌هایی که از کورل دراو استفاده می‌کردند، به سمت این نرم‌افزار کشده شده‌اند. این کتاب می‌تواند به‌عنوان یک مرجع آموزشـی، مورد استفاده گرافیست‌ها، طراحان وب، دانشجویان و دیگر علاقمندان به طراحی و چاپ قرار گیرد. آموزش با زبان ساده در مباحث کتاب باعث می‌شود تا افراد مختلف، با هر سطح علمی بتوانند از این کتاب استفاده نمايند. این کتاب در انتشارات پندارپارس چاپ شده است.

هنزستانی‌های عزیز رشته شبکه و نرم‌افزار هم می‌توانند از آموزش‌های این کتاب یا ویدئوهایی که به زودی در اینجا آپلود می‌شود استفاده نمایند. پودمان اول کتاب تولید محتوای الکترونیک به این نرم‌افزار فوق‌العاده اختصاص داده شده است تا دانش‌آموزان بتوانند تصاویر برداری ثابت برای محتواهای الکترونیکی خود تولید کنند. اگرچه گستردگی این نرم‌افزار و در کنار آن فتوشاپ، فراتر از این کاربردهاست.


مدرس : محمد   اسماعیلی هدی

عنوان کتاب / موضوع : Illustrator :

حجم فایل : 460KB

تعداد مشاهدات : 172

قیمت : رایگان

آموزش های مرتبط

همهٔ حقوق برای آی درس محفوظ می باشد. ©‏ 1395
Design By : RaakCMS